reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Scarlett Johansson’ın Avengers Endgame itirafı

Marvel dünyasında Black Widow karakterine hayat veren Scarlett Johansson Avengers Endgame ile ilgili enteresan bir itirafta bulundu.

Marvel stüdyoları büyük merakla beklenen Avengers Endgame’in tanıtım çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Yıldız isimler çeşitli programlara katılmaya, farklı ülkelere gidip hayranların karşısına çıkmaya başladı. Fakat bu süreçte herkesin ağzını tutması büyük önem taşıyor. Tom Holland ve Mark Ruffalo gibi oyuncular senaryonun tamamına hakim olmadığından spoiler verme ihtimalleri daha düşük. Scarlett Johansson Marvel’ın güvenilenler listesinde yer alıyor gibi görünüyor. Bu durum da tecrübeli oyuncuyu strese sokuyor. Scarlett Johansson Avengers Endgame‘in tanıtım sürecinde yaşadığı stresi şu sözlerle özetledi:

“Avengers Endgame’in basın turunun ardından psikolojik sıkıntılar yaşayacağımı düşünüyorum. Dürüst olmak gerekirse bu süreç çok stresli geçiyor. Her günün sonunda yatağıma uzanıyor ve gün içinde ağzımdan kaçmak üzere olan şeyleri düşünüyorum. Sırf bunu düşünmek bile panik olmama neden oluyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki en iyisi Tom Holland ve Mark Ruffalo’nun kategorisinde yer almak. Böylece ağzınızdan herhangi bir detayı kaçırma ihtimaliniz kalmıyor. Aksi halde Marvel’ın büyük özenle sakladığı sırlardan birini farkına varmadan açık etmek mümkün. Bu noktada ister istemez Scarlett Johansson‘a hak veriyoruz. Avengers Endgame’de yaşananları bilsek, biz de ağzımızı kapalı tutma sorunu yaşayabilirdik.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı