reklamı kapat

POPÜLER

Bir çizgi roman klasiği daha TV’ye geliyor [Video]

Geçmişi karanlık bir rahip, onun suikastçı sevgilisi ve İrlandalı bir vampir. Seth Rogen ve Evan Goldberg kolları sıvadı, AMC onayı verdi ve ilk fragman da geldi. Preacher, TV dünyasına merhaba demek için gün saymaya başladı.

Garth Ennis ve Steve Dillon tarafından yaratılan ve çizgi roman başyapıtlarından biri olarak kabul gören Preacher, bir iblis ile meleğin tohumuyla birleşen Texaslı rahip Jesse Custer’ın hikayesini konu ediniyor. Uzun süredir dedikodu halinde dolaşan haberler bir süre önce gerçeğe dönüştü ve Preacher’ın çekilmesi için önünde hiçbir engel kalmadı. Oyuncu ve yazar kadrosu da belli olan dizinin nihayet ilk fragmanı yayınlandı.

Dizi, Mad Men ve Breaking Bad gibi klasiklerini kaybeden, şu sıralar The Walking Dead‘le idare eden AMC’de yayınlanacak. Seth Rogen ve Evan Goldberg’in yazıp yöneteceği; Dominic Cooper, Ruth Negga ve Joseph Gilgun’un sırasıyla Jesse Custer, Tulip O’Hare ve Cassidy karakterlerini canlandıracağı Preacher önümüzdeki yılın bahar aylarında televizyonda olacak. Dizinin ilk fragmanını hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR