reklamı kapat

POPÜLER

Netflix BoJack Horseman yaratıcılarından Undone

BoJack Horseman yaratıcılarından aklınızı başınızdan alacak dizi [İzle]

Netflix kütüphanesinin favori animasyonlarından Bojack Horseman yaratıcıları nefes kesen yepyeni dizileri Undone için geri sayımı başlattı.

Netflix favorilerinden Bojack Horseman yaratıcıları Raphael Bob-Waksberg ve Kate Purdy karşımıza izlemeye değer etkileyici yeni bir animasyonla çıkıyor. Undone, Bojack Horseman’dan sadece konu olarak değil animasyon tekniği açısından da ayrılıyor. Bilim kurgu dizisinde zaman yolculuğu teması işlenirken, hikaye etkileyici bir örgüyü önümüze getiriyor. Animasyon Alma isimli bir kadını merkezine oturtuyor. Alma’yı ise Alita: Battle Angel‘dan da hatırlayacağınız Rosa Salazar canlandırıyor.

Dizi için yayınlanan resmi özet ise şu şekilde: “Undone, San Antonio, Teksas’ta yaşayan 28 yaşındaki Alma üzerinden gerçekliğin esnek doğasını işleyen, birden çok türün bir araya geldiği yarım saatlik bir çizgi dizi. Trafik kazası geçirip ölümün kıyısından dönen Alma, zaman ile arasındaki ilişkinin değiştiğini keşfeder. Babasının ölümünün ardındaki gerçeği öğrenmek için bu yeteneğini kullanmaya karar verir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bojack Horseman yaratıcılarının yeni dizisi Netflix’te değil

Babası öldükten sonra geçirdiği kazanın ardından onu yanı başında bulan Alma için işler hayli garipleşiyor. Babasının ölümünü önlemek için zamanda yolculuk yapması gerektiğine inanan Alma, “yeni yeteneğinde” uzmanlaşabilmek için büyük çaba sarf ediyor.

8 bölümden oluşan animasyon yetişkinlere hitap ediyor. Undone ne yazık ki Netflix kütüphanesinde yer almıyor. Amazon Prime Video‘ya özel içeriklerden olan yapım 13 Eylül‘de platformdaki yerini alacak. Fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.