reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes G-Serisi

Carlex tanıtımı yaptı; işte yeni Mercedes G-Serisi için beklenen dokunuş

İlk detaylarıyla karşımıza çıkan Mercedes G-Serisi projesi, Carlex Design’ın son dönemlerdeki en önemli işlerinden birisi olarak kayıtlara geçecek.

Carlex Design, sıkı LOG okuyucularının artık aşina olduğu çok önemli geliştiricilerden birisi. Hayata geçirdikleri projelerle otomobillerin lüks limitlerini başka bir boyuta taşıyan ekip, bunu marka gözetmeksizin yaparak kitlesini geniş ölçekte tutmayı başarıyor. Her yeni modelle birlikte ister istemez artık gözlerimizi yönelttiğimiz Carlex’in bir süredir üzerinde çalıştığı Mercedes G-Serisi projesi de artık nihayete kavuştu. Sınırlı üretim adetlerle kullanıcılarla buluşacağı duyurulan proje G63 AMG üzerine şekilleniyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Carlex imzalı Mercedes G-Serisi projesinden ilk parçalar

Dış bölümden ziyade ağırlıklı olarak iç dünyanın evrimi üzerine geliştirilen değişimlerde renk olarak siyah ve kırmızının birlikteliği karşımıza çıkıyor. Bolca karbon fiber ve üst seviye deri döşemenin de lüksün sınırlarını artırma konusunda yardımcı olduğunu da özellikle belirtmeden geçemiyoruz. Gerek koltuklar gerekse konsolun belirli bölümlerine uygulanan “40 Years Of Legend” imzası ve G-Serisi logosu da özel bir otomobil kullanıldığının anlamlı detaylar arasında. Şimdilik fiyatıyla ilgili herhangi bir bilginin paylaşılmadığı G-Serisi projesini kısa süre içerisinde daha detaylı noktaları üzerinden tekrar karşımızda görmeyi bekliyoruz. Yeni jenerasyonla ilgili detaylı bilgiye ise buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Mercedes G-Serisi tanıtım filmi