reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Children Watch 4X akıllı saat

Çift kameralı Huawei Children Watch 4X akıllı saat ortaya çıktı

Detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz akıllı bileklik Huawei TalkBand B6 yanında çift kameralı Huawei Children Watch 4X akıllı saat modeli de geliyor.

Huawei’den birçok yeni ürün geliyor. Bunların en yenilerinden birisi de isminden de anlaşılabileceği üzere çocuklara özel Huawei Children Watch 4X akıllı saat olacak. Kısa süre önce yukarıda gördüğünüz tasarımı sızdırılan ürün, özellikle çift kamerasıyla dikkat çekiyor. Saatin bünyesinde hem öne hem de karşıya bakan iki adet kamera yer alıyor. Şimdilik sadece beyaz renkte gördüğümüz saat, kare tercih edilen renkli bir ekrana sahip ve bünyesinde çocukların kontrolünü kolaylaştırmak adına büyük fiziksel butonlar taşıyor. Yan tarafında SIM kart yer alan ve bu açıdan acil durumlarda çocukların ebeveynleriyle anlık iletişim kurmasına imkan tanıyan ürün, kameralarını fotoğraf / video çekmek yanında acil durumlarda ortamı görmek adına da kullanabiliyor. Çocuklar için olsa da adım takibi yapabilen saat, aktarıldığı kadarıyla su da geçirmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Children Watch 4X akıllı saat herkesin ilgisini çekebilecek türden

Resmi olarak 30 Temmuz tarihinde lanse edilecek Children Watch 4X, kaça satılacak şimdilik bilinmiyor. Ancak modelin çok da ucuz olması beklenmiyor. Bu saate çocuklar haricinde de talep olabileceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Cepte taşınabilecek kompakt yazıcı