reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S9+ klon

Çinliler telefon kopyalamayı “Samsung Galaxy S9+” ile yeni bir seviyeye taşıdı [Video]

Samsung‘un MWC 2018 kapsamında tanıtacağı yeni akıllı telefon modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9+, merakla beklenen akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Telefonlar için hazırlanan klonlar ise gerçekten inanılmaz iyi seviyeye gelmiş görünüyor.

Daha çok Apple’a yönelik içerikler üreten EverythingApplePro kanalı tarafından kutusundan çıkartılan yeni Galaxy S9+ klonu, bu noktada gelinen son noktayı gösteriyor. Telefonlara çok hakim olmayan birisinin gerçek zannedeceği klon, çift arka kamerayı da bünyesinde taşıyor. 100 dolar fiyat etiketine rağmen metal gövdesi oldukça kaliteli görünen telefon, arayüz açısından da hemen hemen aynı duruyor. Orijinalden farklı olarak daha kalın çerçeveleri ve gövdesi bulunan cihaz, elbette orijinali gibi değil ancak yine de dikkatleri üzerine çekiyor. Bir sonraki yıl ise artık ince çerçevelere kadar hemen her şeyin birebir aynı yapılacağı tahmin ediliyor. Firmalar artık neredeyse ana üreticiler kadar kendilerini geliştiriyor.

Gerçeğe en yakın Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ teknik özellikleri

Samsung, Galaxy S9’da 2.960×1.440 piksel çözünürlüklü 5,8 inç Super AMOLED ekrana, Galaxy S9+ ise 6,2 inçlik ekrana yer verecek. 6,2 inçlik modelin çözünürlük değerinin 5,8 inçlik modelle aynı olacağı belirtilirken, telefonlar geniş renk gösterme kapasitesine sahip olacak. Ön yüzlerinde iPhone X gibi herhangi bir çıkıntı yer almayacak telefonlar, yanlardan kavisli ekran üzerine kurulacaklar. Qualcomm’un en yeni işlemcisi Snapdragon 845 veya Samsung üretimi Exynos 9810 işlemcilerle satışa sunulacak telefonların, 512 GB dahili depolama seçeneğiyle karşımıza çıkma ihtimalleri de bulunuyor.

Video