reklamı kapat

POPÜLER

Citroen C5 Aircross Hybrid

Citroen duyurdu; elektrik dönüşümü yeni imzayla geliyor

İlk olarak Citroen C5 Aircross üzerinde kullanılan ve yeni dönemi simgeleyen değişimler, 2020’den itibaren küresel bazdaki elektrik dönüşümünü temsil edecek.

Satışa çıktığı ilk günden itibaren markanın satış adetleri bazında en başarılı isimlerinden birisi haline gelen Citroën C5 Aircross, elektriğe geçiş sürecinin de merkezinde. Bu yıl itibarıyla uzun zamandır beklediğimiz hibrit versiyonunu da kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanan Citroen, popüler modeli üzerinden elektrik hamlesini vurgulamak için imzasının yeni bir versiyonunu tanıttı. C5 Aircross Hybrid tanıtımı ile kullanılmaya başlanan bu yeni imza, filmler ve reklamlar dahil markanın elektrikli modellerine yönelik iletişimde kullanılacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Citroen, elektrikli otomobilleri daha ulaşılabilir yapmak istiyor

Söz konusu yaklaşımı 2017 yılından bu yana günlük faaliyetlerinde “INSPIRED BY YOU” şeklinde uluslararası alanda kullanan Fransız üreticinin miladı 2020 olacak. Yeni yılla birlikte elektrikliye geçiş hamlesinin altını çizmek için imzadaki ‘e’ harfinin üzerine iki nokta ekleyen Citroen, bunun iki farklı anlamı temsil ettiğinin altını çiziyor. “INSPIRËD BY YOU ALL” marka imzasına “hepsi” kelimesini eklemek, Citroën’in elektrikli araçları daha yaygın hale getirme arzusunun altını çiziyor. Citroën, 100 yıldır otomobili ulaşılabilir hale getiriyor ve 2020 yılında da elektrikli otomobilleri daha ulaşılabilir hale getirme iddiasında. Yeni uluslararası imza, Citroën markasının bu yıl içinde 6 elektrikli modeli için yapacağı kullanılacak.

İlgili video

C5 Aircross Hybrid