reklamı kapat

POPÜLER

2021 Volkswagen Transporter

Daha fazla ipucu; 2021 Volkswagen Transporter kokpiti belirmeye devam ediyor [Video]

Adım adım tanıtımına doğru yaklaştığımız 2021 Volkswagen Transporter, dış bölümü kadar kokpitinde de nitelikli değişimler getirecek.

Yedinci nesil Transporter’ın tanıtımı için hazırlanan Volkswagen, etkinlik gününe kadar pizzanın dilimlerini kademeli olarak göndermeye devam ediyor. Bugüne kadar gerek iç gerekse dış tasarımıyla ilgili önemli görselleri yayınlanan T7’nin kokpit bazlı olarak nispeteden daha eksik kalan ipuçları da doldurulmaya başlandı. Resmi kaynakların bu kez kısa bir video ile desteklediği paylaşımda, 2021 Volkswagen Transporter yaşam alanındaki fonksiyonelliğe odaklanılıyor. Karşılıklı oturumun sağlandığı koltuklarla birlikte arka bölüme dahil edilen sürgülü konsol yapısı, uzun yolculuklarda önemli avantajları beraberinde getiriyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Volkswagen Transporter; iç yaşam alanı hiç olmadığı kadar fonksiyonel

Videoda daha detaylı gördüğümüz bu sürülebilir bölümden kısaca bahsetmek gerekiyor. Yan bölümleri kapalı tutulduğunda bardaklık ve eşya gözü niteliği taşıyan bu tasarım, açıldığında iki tablalı bir masaya dönüşüyor. Kullanıcılar bu sayede yolculuklarda herhangi ekstra bir şeye ihtiyaç duymadan yemek dahil her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Bununla birlikte paylaşılan detaylı render görselinde sürücü tarafındaki yeni konsol tasarımının yapısı da net bir biçimde görme şansına erişiyoruz. 10 inçlik yepyeni multimedya sistemiyle birlikte dijital sürücü ekranı ve direksiyonun seri üretim formu modern bir birliktelik vadediyor. Önümüzdeki ay düzenlenecek etkinlik kapsamında örtülerinden kurtulacak olan yeni Transporter için gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle yeni Volkswagen Golf