reklamı kapat

POPÜLER

2020 Skoda Octavia

Değişen yüz belirdi; 2020 Skoda Octavia detaylı sızıntısıyla gündemde

Tanıtımı için geri sayımına devam ettiğimiz 2020 Skoda Octavia için Almanya’dan gelen sızıntı render çizimlerini yansıtıyor.

Yeni jenerasyon Golf ile birlikte önümüzdeki günlerde karşımıza çıkacak önemli isimlerin başında 2020 Skoda Octavia geliyor. Grubun bu iki önemli ismi için farklı kanatlarda hazırlıklar devam ederken, şimdilik işin resmi ipuçları ve render çizimleriyle ilerlediğini biliyoruz. Octavia için ilk kez geçtiğimiz hafta başlayan paylaşım süreci görünüşe göre biraz daha erken sonuçlanacak. Almanya merkezli olarak sızdırılan ve kısa süre içerisinde dünya gündeminde kendisine yer açan sızıntı görseli, Octavia’daki değişimi çok net detaylar üzerinden ortaya koyuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Skoda Octavia sportifliği beraberinde getirecek

Skoda Community DE üzerinden paylaşılan tek parçalık görsel aslında render çizimleri hatırlandığında çok da şaşırtıcı parçalar içermiyor. Beklediğimiz gibi en karakteristik değişimini ön far grubu ve ızgarasıyla yansıtan Octavia’da tampondaki keskin çizgiler de dikkat çekici. Bize Scala’dan tanıdık gelecek olan bu çizgilerle birlikte aracın daha sportif bir karakter üzerine oturtulması da müşteri kitlesinin genişletilmesinde şüphesiz önemli etken olacak. Kokpit bölümünde de değişen dijital ekran teknolojileriyle beklentileri karşılamaya hazırlanan yeni model için önümüzde yaklaşık 3 hafta gibi bir zaman var. 11 Kasım‘da düzenlenecek etkinliğe kadar gelişmeleri LOG.com.tr’den takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Skoda Kamiq