reklamı kapat

POPÜLER

BMW X7

Değişimler nefes kesiyor; BMW X7 için beklenen proje hayata geçti

Geçtiğimiz yıl içerisinde ilk detaylarıyla ilgi uyandırmayı başaran BMW X7 modifikasyonu, Almanya merkezli Lumma Design tarafından tamamlandı.

BMW’nin tüm ürün gamında uyguladığı böbrek ızgara büyültme politikası kullanıcıları büyük oranda ikiye bölen tartışmaları da beraberinde getirmişti. Özellikle ailenin üst seviyesinde yer alan modellerde ortaya çıkan görünüm farklılığıyla bu durum bariz bir şekilde kendisini hissettiriyor. Bu tartışmalar eşliğinde ilerleyen süreç içerisinde geçen yıl, Lumma Design BMW X7 için bir gövde kiti ve önemli geliştirmeleri içeren modifikasyon projesinin başlatıldığının duyurusunu gerçekleştirmişti. O dönem render çizimleriyle karşımıza çıkarılan proje, artık hayata geçirilmiş şekilde asfalt üzerinde boy gösteriyor.

BMW X7 karakteri tamamen değişiyor

Almanya merkezli geliştiricinin X7 üzerinde yaptığı değişimlerle birlikte aracın çok daha sportif ve tam anlamıyla bir asfalt modeli haline getirildiğini söylemek mümkün. Jant seti, temel gövde parçaları ve egzoz gibi karaktere doğrudan etki eden görsel değişimlerle birlikte alçaltılmış süspansiyon kiti de X7’yi daha önde görmediğimiz bir şema içerisine alıyor. Projenin kokpit detaylarıyla ilgili henüz fotoğraflar yayınlanmazken, Lumma Design bu bölgede fark yaratan yükseltmeler sunduğunun altını çiziyor. söyledi. Almanya’da 16.750 euro olarak araç sahiplerine sunulan bu kapsamlı modifikasyonun motor ve performans bazında herhangi bir geliştirmeyi beraberinde getirmediğini belirtmeden geçmeyelim.

İlginizi çekebilir

BMW 2 Serisi Gran Coupe