reklamı kapat

POPÜLER

BMW X7

BMW X7 çehresini bambaşka bir noktaya taşıyan modifikasyon

Almanya merkezli Lumma Design tarafından yayınlanan modifikasyon paketi BMW X7 için yapılan eleştirileri bir kenara bırakmamıza yardımcı olacak.

BMW’nin son birkaç yılda ciddi hamlelerle çeşitlendirdiği ürün gamı, önceki dönemleri kıyasla rekabeti farklı noktalara çekmeyi amaçlıyor. Ailenin en ufağından en küçüğüne kadar uzanan bu yenilenmeden tasarımın da ciddi oranda etkilendiğini biliyoruz. Son dönemlerde markaya yöneltilen eleştirilerin de merkezinde yer alan “büyük böbrek” çizgileri modifikasyon projelerinde ise tamamlayıcı parçalarla daha kabul edilebilir noktalara bürünüyor. Lumma Design tarafından BMW X7 için gerçekleştirilen modifikasyon kiti, doğru gövde parçalarıyla işin aslında daha çekici kılınabileceğinin güzel kanıtlarından birisi olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW X7, ebatlarını tamamlayan gövde paketiyle çok daha etkileyici

Süreç içerisinde X6 için de benzer niteliklerde bir gövde kitiyle karşımıza çıkan Lumma ekibinin, her modelin ahengine uygun iş çıkarttığını belirtmeden de geçemiyoruz. X7 için karşımıza çıkan kit tamponlardan başlayarak aracı 360 derece sararken, aracın devasa ebatlarını karşılamasıyla alkışı hal ediyor. Özellikle ön ve arka tamponlarda kullanılan çizgilerin, Need for Speed Underground 2 dönenimde Lincoln Navigator için gerçekleştirdiklerimizi akıllara getirdiğini söylemeden de geçemiyoruz. Yine gövdenin tamamlayıcısı olan jant setinin 24 inç olarak tercih edilmiş olduğunu belirtmek gerekiyor. X7’nin kokpit bölümünde de müşteri odaklı her türlü siparişe açık olan Lumma Design’ın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

BMW 2 Serisi Gran Coupe