reklamı kapat

POPÜLER

Samsung W20 5G katlanabilir telefon

Dikey katlanabilir telefon Samsung W20 5G için tarih verildi!

Samsung’un merak uyandıran ilk dikey katlanabilir telefonu Galaxy Fold 2 değil direkt olarak Samsung W20 5G olacak gibi görünüyor.

Samsung Developer Conference 2019 kapsamında şirket hatırlarsınız videosu aşağıda yer alan dikey katlanabilir telefon tasarımını göstermişti. Bu eski kapaklı telefon dönemini geleceğe taşıyan tasarım, Galaxy Fold gibi yatay değil dikey olarak katlanan bir telefonu karşımıza getiriyor. Yine etkinlik kapsamında tanıtılan One UI 2 arayüzün şimdiden desteklediği yeni yapı, ilk olarak Samsung W20 5G modelinde kullanılabilir deniyor. Daha önce de adı ve posteri çıkan telefon, kesin olarak dikey katlanabilir yapıyı benimsiyor ve kasım ayı içinde satışa sunulacak deniyor. Kapaklı model Samsung W2019‘un devamı niteliğinde olduğu aktarılan cihaz için sadece Çin, Japonya ve Güney Kore gibi pazarlarda satılabilir açıklaması da geliyor. Fiyatı hakkında hiçbir bilginin olmadığı W20 5G, isminde de geçtiği üzere 5G desteği taşıyor ve büyük ihtimalle “amiral gemisi” düzeyinde başka donanımlarla yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung W20 5G merak uyandırıyor ancak Samsung Galaxy Fold 2 de gelecek

Yani bu model de henüz rafa kaldırılmış değil. Hatta 2020’de tanıtılacak bu modelin çok önemli bir detay taşıması bekleniyor. Samsung’un yeni modelinde katlanabilir cam kullanmak istediği söyleniyor. Ultra Thin Glass (UTG) olarak geçen 0,1 mm kalınlığındaki bir cam, plastik ekranların tüm sorunlarını ortadan kaldıracak deniyor ve Galaxy Fold 2 için ciddi ihtimaller dahilinde bulunuyor.

İlgili Video