reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic 3
DJI

DJI’ın üç farklı etkinliğinde tanıtılması beklenen heyecan verici yeni ürünler

DJI, teknoloji tutkunlarını heyecanlandıracak bir duyuruda bulundu. DJI tarafından yapılan açıklamaya göre şirket önümüzdeki günlerde üç farklı etkinlik gerçekleştirecek.

“Good Things Come in Threes” adını taşıyan duyuruda 20 Ekim, 27 Ekim ve 5 Kasım’da etkinlikler düzenlenecek. DJI’ın 20 Ekim’de gerçekleştireceği etkinlikte profesyonel kamera ve gimbal sistemini tanıtabilir. Daha önce ortaya çıkan patentlerde kameranın saniyede 60 kare 8K ve saniyede 120 kare 4K video kaydı gerçekleştireceği belirtilmişti. Sistemin profesyonel kullanıcılara hitap edeceğini söyleyebiliriz. DJI’ın bir sonraki etkinliğinde ise DJI Action 2’nin tanıtılacağı iddia ediliyor. 1/1.7 inç CMOS sensörün ve F/2.8 diyaframın kullanılacağı söylenen kameranın 155 derecelik görüş açısı sunacağı dile getiriliyor. Saniyede 60 kare 4K ve saniyede 120 kare 2.7K aksiyon kamerasında yer alması beklenen özellikler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla beklenen DJI Mavic 3 için geri sayım başladı

DJI’ın en son gerçekleştireceği etkinlikte ise uzun zamandır merakla beklenen Mavic 3’ün görücüye çıkması bekleniyor. Kızılötesi algılama sistemine sahip olmasını beklediğimiz drone’un tam dolu pille 46 dakika boyunca uçabileceği iddia ediliyor. 5.2K çözünürlüğünde video kaydedebileeği aktarılan drone’da 20 megapiksellik bir kameranın olacağı söyleniyor. 920 gram ağırlığında olacağı konuşulan drone’da DJI Zenmuse Z5S profesyonel gimbal kamerasında da yer alan Micro Four Thirds (M4/3) sensörün yer alacağı belirtiliyor. İkinci bir kameraya daha sahip olacağı aktarılan drone’da 1/2 inç boyutunca bir sensörün kullanılacağı söyleniyor. Drone’un bu sayede 7 kat yakınlaştırma yapabileceği de dile getiriliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın