reklamı kapat

POPÜLER

Doctor Strange filmi 8-Bit animasyon dünyasına taşındı [Video]

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Doctor Strange hem seyircilerin hem de eleştirmenlerin beğenisini toplamayı başardı. Sevilen bu yapım şimdi de 8-Bit animasyon formatıyla izleyici karşısına çıkıyor.

Başrolünde Benedict Cumberbatch‘ın yer aldığı bu film başarılı bir beyin cerrahı olan Dr. Stephen Strange‘ın sıra dışı macerasını konu ediyor. Geçirdiği trafik kazasının ardından ellerini istediği gibi kontrol edemez hale geliyor. Aradığı çözümü tıpta bulamayınca, The Ancient One‘a yöneliyor. Bu sayede dünyanın zannettiğinden çok farklı olduğunu, büyünün hükmünün sürdüğünü keşfediyor.

Marvel Sinematik Evreni‘ni genişleten bu yapımda Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Mads Mikkelsen ve Tilda Swinton gibi isimler de yer alıyor.

Keyifli videolarıyla dikkat çeken CineFix, 8-Bit Cinema serisinin yeni bölümünde Doctor Strange‘i konuk etti. İki dakika süren video filme dair ufak da olsa keyif kaçırıcı detaylar (spoiler) içeriyor. Kısa bir süre önce paylaşılan eğlenceli içerik daha şimdiden 88 bin izlenme sayısına ulaştı. Bu keyifli videoyu haberimizin başında bulabilirsiniz.

YORUMLAR