reklamı kapat

POPÜLER

Doctor Strange

Doctor Strange’in yönetmeninden gizemli ipucu

Avengers Infinity War‘da boy gösteren ve aldığı kararla adından bolca söz ettiren Doctor Strange‘in geleceği netlik kazanıyor. Marvel sevenlerin merakla beklediği Doctor Strange 2 çalışmalarının ne zaman başlayacağı belli oldu.

Aslına bakarsanız resmen açıklanmamasına rağmen Doctor Strange 2‘nin geleceği herkes tarafından tahmin ediliyordu. Benedict Cumberbatch‘in hayat verdiği kahraman izleyiciler tarafından sevildi. Ardından Avengers Infinity War’da da oldukça önemli bir rol üstlendi. Tahminimiz onun Avengers 4‘te de ciddi bir yük sırtlanacağı yönünde. Fakat Marvel‘ın planları bu noktada son bulmuyor. Aksine kahramanımızın yakın gelecekte ikinci bir solo filme kavuşması isteniyor. Devam filminde kamera arkasında yine Scott Derrickson yer alacak. Başarılı yönetmen Instagram üzerinden gizemli bir paylaşımda bulundu. Doctor Strange 2’ye dair somut çalışmaların eylül ayında başlayacağına işaret etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu paylaşımı ve ikinci film çalışmalarının netlik kazanmasıyla anlıyoruz ki Avengers 4’te ne yaşanırsa yaşansın Doctor Strange sağ kalacak. Marvel Sinematik Evreni‘nin geleceğinde de önemli bir rol üstlenecek. Scott Derrickson’ın paylaşımı da izleyicilere ufak bir ipucu vermiş oluyor. Onun paylaşımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

“Not my will, but thine be done…” See you in September.

A post shared by Scott Derrickson (@scottderrickson) on

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War’dan silinen Vision ve Scarlet Witch sahnesi