reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10 Pro

Dünyanın en iyi kameralı akıllı telefonları karşı karşıya [Video]

Dünyanın en iyi kameralı akıllı telefonları arasında gösterilen iPhone 11 Pro, Samsung Galaxy S20 Ultra, Redmi K30 Pro Zoom, Xiaomi Mi 10 Pro ve Realme X50 Pro karşı karşıya geldi.

TechZG tarafından paylaşılan videoda Huawei P40 Pro yer almasa da diğer modellerin kamera performansları değerlendiriliyor. Mi 10 Pro modeli ve Samsung Galaxy S20 Ultra modellerinde 108 megapiksel kamera yer alırken diğer telefonlarda daha düşük çözünürlüklü kameralar bulunuyor. Diğer telefonlarda daha düşünürlüklü kameralar yer alsa tüm modeller çok iyi kamera performansları sergiliyor. Çözünürlük değerlerinin yüksek olduğu modellerde detaylarda fark az da olsa kendini belli ediyor. Renk doğruluğu açısından iPhone 11 Pro dikkatleri üstüne çekiyor. iPhone 11 Pro aynı zamanda HDR performansıyla da göze çarpıyor. Xiaomi, Realme ve Oppo modelleri fotoğraflardaki gölgeleri temizlemek için benzer bir performans sergiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10 Pro sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor

90 Hz yenileme hızına sahip olan telefon gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Telefonun 8 GB RAM’li versiypnı 256 GB depolama, 12 GB RAM’li versiyonu 256 GB depolama, 12 GB RAM’li bir diğer versiyonu ise 512 GB depolama seçenekleri bulunuyor. Mi 10’dan daha ufak kapasitede 4.500 mAh pil ile gelen Pro model, hızlı şarj teknolojisiyle fark yaratıyor. Telefonda kablo üstünden 50W hızlı şarj, 30W kablosuz şarj ve 10W ters kablosuz şarj sunuluyor. Xiaomi imzalı model hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Telefonların kamera performansları mercek altında