reklamı kapat

POPÜLER

EA 6 yeni oyunla E3’e hazır

Electronic Arts‘ın haziran ayında gerçekleşecek olan E3 konferansında 6 yeni oyun tanıtacağı kesinleşti. 1 saat sürecek olan sunum, Spike TV sunucusu Geoff Keighley tarafından Twitter üzerinden duyuruldu.

Geoff Keighley’nin tweet’ine göre 9 Haziran’da gerçekleşecek olan basın açıklaması 6 yeni oyunu tanıtacak. Etkinlik Spike TV’nin E3 All Access programından, Spike TV’nin web sitesinden, EA’in web sitesinden ve Twitch üzerinden canlı yayınlanacak.

tweet
Bu konferans duyurulmamış oyunların yanı sıra, firmanın daha önce duyurulmuş oyunları ile ilgili bilgiler de içerecek. Yeni Mirror’s Edge ve Dragon Age: Inquisition beklenen oyunlar arasında. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan The Sims 4 karakter yapımı videosundan sonra E3’te Sims 4’e dair detaylı bilgiler verilmesi de bekleniyor. Ayrıca Star Wars: Battlefront‘un da bu toplantıda kendine yer edineceği bilgisinin, EA’in CEO’su Andrew Wilson tarafından açıklandığını unutmayalım. E3 konferansı Electronic Arts için bir hayli yorucu geçecek gibi görünüyor.