reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 3 Serisi
Huawei FreeBuds 3
Huawei FreeBuds 3
Huawei FreeBuds 3

En iyiler arasında; Huawei FreeBuds 3 Serisi

Huawei FreeBuds 3 Serisi tam kablosuz kulaklıklar hem güçlü ses performansı hem de gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratıyor. Huawei FreeBuds 3 Serisi Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu en iyi kablosuz kulaklar arasında yer alıyor.

Kirin A1 işlemcisinden güç alan Huawei FreeBuds 3 Serisi, dünyanın ilk çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 teknolojisine sahip. Kendi sınıfının lideri 356 MHz ses işlemcisiyle de dikkat çeken kulaklıklar yenilikçi teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Karşı tarafında daha net duyulmasını sağlamak için çevre gürültüsünü azaltan kulaklıklar bunu gerçek zamanlı 3A çağrı gürültü azaltma algoritmasıyla ve aerodinamik mikrofon kanalıyla gerçekleşleştiriyor. Kablosuz şarjı destekleyen akıllı telefonlar FreeBuds 3 Serisi’ni kablosuz olarak şarj edebiliyor. Tam dolu pille dört saate paran kullanım imkanı vadeden kulaklıklar şarj kutusuyla birlikte toplam 20 saate varan kullanım olanağı sağlıyor. Huawei FreeBuds 3 Serisi, USB-C bağlantısı üzerinden 1 saatin altında bir sürede tamamen şarj edilebiliyor. Dokunmatik sensörler sayesinde kolayca kontrol edilebilen kulaklıklara çift dokunarak müzik veya arama fonksiyonlarını başlatılabiliyor. Uzun dokunarak aktif gürültü engelleme özelliğini açmak da mümkün. Ayrıca kulaklık kulaktan çıkartıldığında müzik otomatik olarak duruyor ve geri takıldığında kaldığı yerden devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei FreeBuds 3
Huawei FreeBuds 3

Huawei FreeBuds 3 ses performansıyla fark yaratıyor

Huawei FreeBuds 3’te 14 mm dinamik sürücüsüyle birlikte her kulaklıkta bas tüpü yer alıyor. Dünyanın ilk açık kullanım tasarımlı aktif gürültü engelleme sistemine sahip kulaklığın siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kulaklığın satış fiyatı ise 999 TL.

Huawei FreeBuds 3

Uygun fiyata yüksek performans: Huawei FreeBuds 3i

Huawei FreeBuds 3i’de ise 10 mm çapında dinamik sürücüler bulunuyor. Çok hassas polimer kompozit diyaframlar, zengin ve dengeli ses vermeleri için özel olarak kalibre edilmiş durumda. Huawei FreeBuds 3i’nin her kulağa uygunluğunu sağlayan 4 farklı boyutta silikon ucu da bulunuyor. Huawei FreeBuds 3i, kapalımı tasarımı sayesinde 32 dB’e kadar olan arka plan gürültülerini engelleyebiliyor. Huawei FreeBuds 3i’nin karbon siyahı ve seramik beyazı renk seçenekleri yer alıyor. Kulaklığın satış fiyatı ise 699 TL. Her iki kulaklık da Huawei Online Mağaza üzerinden satın alınabiliyor.

Huawei FreeBuds 3 hakkındaki tüm detaylara buraya, FreeBuds 3i hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Huawei FreeBuds 3 Serisi ilgili Video

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video