reklamı kapat

POPÜLER

epic game store

Epic Games Store, üç farklı ücretsiz oyun veriyor [4 Temmuz]

Epic Games Store tarafından bu sefer üç farklı oyun ücretsiz olarak veriliyor. Firma oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen yeni yapımlardan ilki, daha önce 33 TL‘ye satılan Geneforge 1 – Mutagen oldu. Oyun için şu açıklama geçildi: “Uzaylı topraklarında açık uçlu, benzersiz bir fantastik RYO. Dünyayı değiştirmek için kendi yaptığın mutant canavar ordusunun yardımıyla ister savaş ister kurnazlık yap. Bolca beceri, hazine, grup ve yaratık. Destansı bir hikâyede benzersiz özgürlük ve tekrar oynanabilirlik.” Verilen diğer oyun ise daha önce 109 TL‘ye satılan Hood: Outlaws & Legends oldu. Bu oyun içinse şu özet geçildi: “Vahşi bir orta çağ dünyasında, heyecanlı PvPvE çok oyunculu soygunlarda rakip çeteleri alt et. İster gizlice ilerleyerek hazineleri görülmeden çal ister gürültülü ve vahşi çarpışmalarla hükmet, sadece en iyiler zor kazanılan bir servetle kaçabilecek.”

Verilen son oyun ise daha önce 42 TL‘ye satılan Iratus: Lord of the Dead oldu. Bu diğerleriyle beraber 7 Temmuz tarihine kadar ücretsiz kalacak oyun için şu özet açıklaması geçildi: “Iratus: Lord of the Dead, karanlık bir fantezi evreninde geçen sıra tabanlı bir taktiksel roguelike RYO’sudur. Yüzey dünyaya ulaşmak ve fani diyarlara ölümü getirme görevine sahip öfkeli bir ölüm büyücüsüne yardımcı olmak için bir yaşayan ölü ordusuna önderlik et!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun edecek Epic Games, oyun marketinde düzenli olarak büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor. Bu arada elbette Steam tarafı da boş durmuyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti