reklamı kapat

POPÜLER

Eski Batman Christian Bale’dan şaşırtan süper kahraman filmleri açıklaması

Christopher Nolan’ın beyaz perdeye taşıdığı Batman filmlerinde başrolü üstlenen Christian Bale birçok çizgi roman hayranının favorileri arasında yer alıyor. Ancak sevilen oyuncunun son açıklamalarına bakılırsa Bale süper kahraman filmlerini pek sevmiyor.

En popüler süper kahramanlardan biri olan Batman şimdiye kadar birçok farklı oyuncu tarafından canlandırıldı. Ben Affleck’in bu rolü devralmasından önce Christian Bale üç filmde birden rol aldı. 2005’te Batman Begins ile başlayan macerası 2012’de The Dark Knight Rises ile son buldu. Pelerinini asmasının üzerinden beş sene geçmesine rağmen Christian Bale hala süper kahraman filmleriyle alakalı sorulara maruz kalıyor. Yeniden bir çizgi roman uyarlamasında rol almak isteyip istemediği sık sık soruluyor. Bu klasik soru son olarak Collider‘ın oyuncuyla gerçekleştirdiği röportajda gündeme geldi. Christian Bale bu sefer adının çizgi roman uyarlamalarıyla anılmasına engel olacak net bir cevap verdi. Bu konudaki düşüncelerini “Hayır, yeniden süper kahraman filmi çekmekle ilgilenmiyorum. İzlediğim hiçbir süper kahraman filmi olduğunu sanmıyorum. Bu dediğimin doğru olup olmadığını düşünüyorum ve sanırım doğru. Bunun tek istisnası kendi işlerim ve Christopher Reeve’in oynadığı Superman filmleri… Bunlar haricinde süper kahraman filmi izlemedim.” sözleriyle özetledi.

Onun bu açıklaması bir daha çizgi roman uyarlamalarında rol almayı düşünmediğini açıkça ortaya koyuyor. Bunun yanı sıra süper kahraman filmlerine genel olarak pek sıcak bakmadığıda net bir şekilde anlaşılıyor. Onun bu tavrının gelecekte değişip değişmeyeceğini ise zaman gösterecek.