reklamı kapat

POPÜLER

Facebook Messenger

Facebook Messenger için yeni arayüz müjdesi

Facebook‘un uzun süre önce kendisinden bağımsız hale getirdiği anlık mesajlaşma servisi Messenger, F8 Geliştiriciler Konferansı kapsamında müjdeli bir haberle gündeme geldi.

F8 Geliştiriciler Konferansı kapsamında önemli duyurular yapan Facebook, bunlar arasına Messenger’ın yeni arayüzünü de ekledi. Android için duyurulan Messenger Lite uygulaması çok sevilen şirket, bunu iOS tarafına halen getirmiyor. Ancak tasarlanan yeni arayüzün her şeyi çok daha sade hale getirdiği belirtiliyor. Yeni arayüz ile daha kullanışlı hale geleceği belirtilen uygulama, daha da hızlı çalışacak deniyor. Bu yeni dönemin duyurusunu bizzat yapan CEO Mark Zuckerberg, mesajlaşırken kişilerin hızlı ve basit bir deneyim istediğini belirtiyor. İşte yeni tasarımını buna göre hazırladıklarını belirten CEO, birçok kişiyi memnun edecek bir adım atıyor. Gerçekten insanlar bir anlık mesajlaşma uygulamasından özellikle hızlı ve basit olmasını istiyor. Bu arada konuda müjdeli bir haber daha var. Yeni sürümü çok yakında gelecek bu uygulama, bu sürümde siyah / koyu mod seçeneğini de kişilere sunacak. Böylece özellikle OLED ekranlı telefonlarda aşağıdaki gibi bir deneyim elde edilebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Messenger

Facebook Messenger büyük bir kitle tarafından kullanılıyor

Yakında kişilerin içerisinde 4K fotoğraf ve 360 derece video paylaşabileceği belirtilen platform, dediğimiz gibi büyük bir kitle tarafından kullanılıyor. Popüler platform her ay 1,3 milyardan fazla insanı birbirine bağlıyor.

İlgili Video

Google’dan çok ilginç bir uygulama