reklamı kapat

POPÜLER

Facebook sayesinde Wonder Woman’a dönüşün

Çizgi roman dünyasının en güçlü kahramanlarından biri olan Wonder Woman önümüzdeki yaz aylarında kendi filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sevilen bu kahraman şimdi de Facebook filtreleri arasındaki yerini aldı. Bu gelişmenin ardından akıllı telefonlarımız sayesinde saniyeler içinde Wonder Woman’a dönüşmek mümkün oluyor.

Bildiğiniz gibi Facebook bir süre önce Snapchat benzer hikayeler özelliğini kullanıma sundu. Bu özellik Facebook arkadaşlarınızla 24 saatte kaybolan fotoğraf veya videolar paylaşmaya olanak sağlıyor. Tıpkı Snapchat’te olduğu gibi kullanıcılara farklı filtre alternatifleri de sunuyor. Bu filtreler arasından Wonder Woman özellikle öne çıkıyor.

Bildiğiniz gibi Wonder Woman önce kendi filmiyle, ardından da Justice League ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu sevilen kahramana ise Gal Gadot hayat veriyor. Sevilen oyuncu Facebook’ta yer alan bu yeni filtreyi kendi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Gadot videosu ile birlikte “Wonder Woman’ın Facebook maskesi geldi. Denemek için Facebook ugulamanızı güncelleyin. Sağa kaydırarak kamerayı açın. Şahane videolarınızı görmek için sabırsızlanıyorum.” sözlerini paylaştı.

Büyük merak uyandıran Wonder Woman, 2 Haziran‘da vizyona girecek. Gal Gadot’un Wonder Woman filtresini denediği videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

YORUMLAR