reklamı kapat

POPÜLER

mercedes x-class

Tartışma yaratan Mercedes X-Class’tan fantastik reklam filmi [Video]

Önümüzdeki yıl Avrupa pazarında kademeli olarak satışa sunulacak olan Mercedes X-Class için dikkat çekici projeler kendisini göstermeye başladı. 

Üretime hazır versiyonuyla temmuz ayında tanıtım etkinliği gerçekleştirilen Mercedes pickup modeli X-Class için artık şaşalı tanıtımlardan ayrılıp sokaklara ve araziye çıkma vakti geliyor. Otomobil tutkunlarını ikiye bölen tasarımı ve genel yapısıyla yer yer eleştiri yer yer övgüyle karşılaşan aracın reklamları da yavaş yavaş kendisini göstermeye başladı. Halihazırda sipariş ve üretim süreci devam eden X-Class için paylaşılan ilk reklam filminde günlük hayat kadar fantastik karakterlerle de karşılaşıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercedes X-Class çıkış tarihi

Reklam filmi belki akılda kalıcı olmak belki de içerisindeki ruhun fantastik canavarların bile üzerinden gelebileceğini vurgulamak adına yapılmış. Videoyu izlediğinizde herkesin amansızca X-Class’ın peşinden koştuğunu da görebilirsiniz. X-Class, kaputunun altında dört ve altı silindirli dizel motor seçenekleriyle gelecek. Ayrıca 163 beygir, 190 beygir ve 258 beygir güç değerleri sunan versiyonları da olacak. Alman üretici, Avrupa’da sunulan tüm modellerde aracı yerden 202 milimetre yükselten standart süspansiyonlara yer verecek. Opsiyonel olarak satılan diğer seçenekle bu yükseklik, 20 milimetre yukarı çekilebilecek. Avrupa satışları aralık ayında başlayacağı açıklanan X-Class’ın Almanya’daki başlangıç fiyatı 37.294 euro olacak. İlgili videoyu haberin devamından izleyebilirsiniz.

Video