reklamı kapat

POPÜLER

FV Frangivento

Ferrari ve Lamborghini’nin dikkatine; FV Frangivento yeni hiper canavarla geliyor

28 Mayıs 2019

FV Frangivento tarafından büyük beklentiler üzerinden geliştirilen hiper otomobil, barındırdığı hibrit motor teknolojisiyle fazlasıyla iddialı.

Elektrik dokunuşuyla birlikte zengin marka geleceğine sahip olan İtalya’da, bunun hiper sınıfta gerçekleşiyor olması pek çoğumuz için şaşırıtıcı bile değil. Ferrari ve Lamborghini gibi köklü isimlere ciddi tehdit oluşturma iddiası taşıyan markalardan birisi de FV Frangivento. Geliştirdikleri hibrit otomobil Asfane DieciDieci ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan marka ilk detayları resmi kaynakları üzerinden paylaştı. Tasarım karakteri itibarıyla beklenildiği gibi radikal çizgiler barındıran otomobil, bu hafta içerisinde örtülerinden kurtulmuş olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FV Frangivento cephesinde bilinmezlik sürüyor

Aracın teknik özellikleriyle birlikte ana tasarım hatlarını da şimdilik örtü altında tutan FV Frangivento, kendinden fazlasıyla emin. Nitekim araçla ilgili masada görünen teknik detay dedikoduları bu emin olma durumunun nedenini fazlasıyla destekleyici cinsten. İtalya merkezli bazı mecralar Asfane DieciDieci’nin 1.000 beygirin üzerinde güce sahip olacağının altını çiziyor. Motorun hacim ve diğer ölçütleriyle ilgili ise henüz elimizde bir şey yok. Dört tekerlekten çekişli altyapı üzerinde şekillendirilmesi bekelenen otomobilin resmi tanıtımı 30 Mayıs’ta Torino’da gerçekleştirilecek. Markanın tarihi için yeni bir dönüm noktası olarak nitelendirilmesi de Asfane DieciDieci üzerindeki beklentileri bir hayli artırmış durumda. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Lamborghini Terzo Milennio