reklamı kapat

POPÜLER

Fiat Strada

Aksesuarlar da göründü; Fiat Strada pickup için Mopar dokunuşları

Yeni model yılıyla birlikte önemli bir makyaj operasyonuna alınan Fiat Strada pickup, Mopar aksesuarlarının da devreye girmesiyle çok daha dikkat çekici olacak.

Resmi tanıtım etkinliği geçtiğimiz nisan ayında gerçekleştirilen Fiat Strada, geçirdiği makyaj operasyonuyla dikkat çekmeyi başardı. Markanın Latin ve Güney Amerika’daki pazarlar için geliştirdiği modelin önceki nesillerdeki başarıyı yeni bir noktaya çıkartması bekleniyor. Satış süreciyle birlikte devreye girecek olan Mopar aksesuarlarının duyurusu da kısa süre önde gerçekleştirildi. Mopar, Strada için toplamda 50 farklı aksesuar sunuyor. Şov aracı üzerinden şimdilik altı parçası sergilenen aksesuarlar arasında; .ıkarılabilir bir römork bağlantısı, yatak bölücü, yatak ray sistemi, her türlü hava koşuluna uygun paspas, bisiklet destek sistemi ve özel bir siyah ve mavi boya düzeni karşımıza çıkıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiat Strada hakkında bilmeniz gerekenler

24 derecelik yaklaşma açısına sahip olan Strada, tek kabinli versiyonunda 1.354 litrelik bagaj hacmi sunuyor. Çift kabinde ise 844 litrelik kullanım alanı olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Yapılan makyaj güncellemeleri kabinde devam ediyor. Küçük bir dijital ekrana sahip modern bir gösterge panelinin öne çıkan Starada’da Android Auto ve Apple CarPlay uyumluluğuna sahip 7 inçlik bir Uconnect bilgi eğlence sistemi de karşımıza çıkıyor. Strada’nın kaputunun altında ise iki farklı motorun sunulması bekleniyor. Giriş seviyesinde 88 beygir güç ve 123 Nm tork üreten 1,4 litrelik motor ön plana çıkıyor. 109 beygir güç ve 139 Nm tork üreten 1,3 litrelik üst seçecek listede olacak.

İlginizi çekebilir

Yenilikleriyle premium sınıfa meydan okuyan Volkswagen Touareg