reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones

Game of Thrones 8. sezon çekimleri ne durumda?

Sundance Film Festival tüm hızıyla devam ederken Peter Dinklage, Game of Thrones 8. sezon ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Games of Thrones 8. sezon ne yazık ki 2019’a kadar bizlerle buluşmayacak. HBO’nun en popüler dizileri arasında yer alan yapım yeni sezonla beraber artık hikayeye de bir nokta koyuyor. Haliyle hayranlar merakla sezon finalini bekliyor. Azor Ahai başta olmak üzere kafamızdaki tüm soruların cevabına kavuşacağımızı umduğumuz 8. sezondan şimdilik yeni görüntüler yok. Ancak bu durum çok uzun sürmeyebilir. Çünkü Tyrion Lannister karakterini canlandıran Peter Dinklage, çekimleri yarıladıklarının müjdesini verdi. Son sezon bölümlerinin uzun süreceği bilinirken Dinklage da bu bilgiyi doğruladı ve işleri biraz ağırdan aldıklarını belirtti.

“Dizi tam zamanında noktalanıyor”

Hayranlar her ne kadar bitmesini istemese de Dinklage dizinin tam zamanında bitirildiğini düşünüyor. Hikaye örgüsü olarak çok doğru bir yerde noktalandığını belirten aktör, “Bazen popüler yapımlar gereğinden fazla uzatılıyor.” diyor. Sona yaklaştıkça buruk bir ortam oluştuğunu da ekleyen Dinklage, “İşimizin bu kısmı her zaman üzücü ne yazık ki. Çünkü pek çok harika insanla tanışıp uzun zaman geçirince vedalaşmak zor oluyor.” diyerek sözlerini noktalandırıyor.

Oyuncular yeni sezon konusunda ser verip sır vermeme konusunda şimdilik başarılı diyebiliriz. Özellikle de HBO’nun sızıntılarıyla kıyaslanınca. Ancak çekimler yarılandığına göre yakın zamanda diziden görüntüler gelmesi de olası. Merakla beklediğimiz yeni sezon içinse net bir tarih açıklanmadı. Elimizdeki tek kesinlik dizinin 2019’da final yapacağı.

YORUMLAR