reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones hayranları cevaplıyor: Bu sezon kim ölür? [Anket]

Game of Thrones‘un yeni sezonu yaklaştıkça bu sezon hangi karakterin öleceği konusu da giderek daha ilgi çekici olmaya başladı. 7 bin Reddit kullanıcısı arasında yapılan araştırma ise bu sezon ölmesi en muhtemel karakterleri listeliyor.

Reddit’te yapılan anket sonuçları için aslında biraz kuşkuluyuz. “Bu sezon ölmesi en muhtemel karakterler”den çok “Bu sezon ölmesini istediğiniz karakterler” anketi daha adil bir başlık olabilirmiş. İlk sırayı yüzde 12,8’lik oyla Balon Greyjoy alıyor. Aslında bu tahminin oldukça gerçekçi olduğunu söyleyebiliriz. İkinci ve üçüncü sırada ise Jon Snow’u kevgire çeviren ekibin başını çeken Alliser Throne ve küçük hain Olly yer alıyor. İntikam alınmalı değil mi? Dördüncü sırada ise Lancel Lannister var ki yeni sezon fragmanını izledikten sonra biz de onu zaten ölmesi en olası karakterler listesine yerleştirmiştik.

İlk 10 kişiye baktığımızda Roose Bolton, Walder Frey ve Ramsay Balton dikkat çekiyor. Özellikle Ramsay bu sezon ölür mü biraz kuşkuluyuz ancak izleyicilerin intikam arzusu rahatlıkla görülebiliyor. Ne demişler, “Kuzey unutmaz.” Bu anket aynı zamanda en sevilen karakteri de ortaya çıkarıyor. Bu sezon ölmesine neredeyse hiç ihtimal verilmeyen Arya Stark yüzde 0,2 oy alarak listenin en sonunda, sezonun favori karakteri olmayı başarıyor. Peki şöyle bir baktığımızda sizce bu sezon ölmesi en olası karakter hangisi?

Untitled-1

Game of Thrones'un altıncı sezonunda kim ölür?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...