reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones iki yeni karakter için oyuncular arıyor

16 Eylül 2017

Final sezonunun çekimleri ekimde başlayacak olan HBO’nun sansasyonel dizisi Game of Thrones, iki yeni karakter için oyuncu arayışında olduğunu duyurdu.

George R.R. Martin daha altıncı kitabı dahi bitirmediği için David Benioff ve D.B. Weiss’ın Game of Thrones’unu izliyoruz bir süredir. Son sezon da farklı değil. Sekizinci sezonla beraber Game of Thrones hikayesi sonlacak ve kitaplardan önce hikayenin nasıl biteceğini diziden öğreneceğiz. Oldukça heyecanlı olduğumuz final sezonunun çekimleri ise önümüzdeki ay başlayacak. Watchers on the wall‘un haberine göreyse son sezonda iki yeni karakter göreceğiz.


Habere göre HBO iki adet çocuk oyuncu arıyor. Oyunculardan biri kuzeyli bir kızı canlandıracak. 8-10 yaşlarında bir kız çocuğu arayan HBO, karakterin asker kökenli bir aileden geldiğini ve korkusuz olduğunu belirtmiş. Savaşçı ruhlu bir kız çocuğu anlayacağınız. Diğer karakter ise 8-12 yaşları arasında bir erkek. Fakir bir aileden geldiği söylenen bu çocuğun oldukça çevik olması gerekiyor. Hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalan bir karakter olacağı belirtiliyor. Kuzeyli kızın sahnesinin kasımın sonuna doğru çekilmesi beklenirken, küçük çocuğun sahneleri kasım sonu ve aralık sonu çekilecek. Karakterlerin diziye etkisi ise şimdilik bilinmiyor. Bran’ın geçmişe gittiği anlarda yer alabilecekleri gibi hikayenin olağan gidişatında da görülebilirler. Özellikle küçük kızın Lyanna Mormont’u andırdığı düşünülürse…

YORUMLAR