reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones ve Stranger Things’i bir araya getiren müzik [Dinle]

Bir Game of Thrones olmasa da Stranger Things popülerliğiyle gündemi bir hayli meşgul ediyor. Peki bu iki dizi bir araya gelse nasıl olurdu?

Stranger Things’in 2. sezonunu izledikten sonra Game of Thrones’la benzer duygular içindeyiz. Kara kara “yeni sezonu kim bekleyecek?” diye düşünürken, olası tarihi öğrendiğimizde de pek memnun olmadık. Haliyle 9 bölüme sahip sezona doyamadığımız için farklı arayışlar içindeyiz. Steep Steps‘in hazırladığı kısa parça ise favori iki televizyon dizisini bir araya getirerek bizi de mest ediyor.

İki evren bir arada

Stranger Things’deki afacan grup Game of Thrones evreninde ne kadar yaşayabilirdi tam olarak emin olamıyoruz. Zira Game of Thrones’daki entrikalar gözümüzü Demogorgon’dan daha fazla korkutuyor. Ancak iki dizinin jenerik müziği şaşırtıcı şekilde birbiriyle uyumlu bir harmoniye sahip olabiliyor. Steep Steps yaklaşık 2 dakikalık videosuyla bu uyumu gösteriyor. Baskın olarak Game of Thrones’un jenerik müziğinin yer aldığı parçada alttan alttan Stranger Things tonları duyuluyor.

Steep Steps, dizi ve filmler için “karanlık” temalı elektronik müzikler oluşturan bir ikili. YouTube kanalları ise yeni açılmış durumda. İlk video çıkışlarını iddialı iki ismi bir araya getirerek yapan ekibin, seslerini duyurma konusunda pek sıkıntı çektiklerini düşünmüyoruz. Kanal içeriği ne yazık ki şimdilik pek de zengin değil. Ancak yaratıcı videolarının devamında kanalın çok daha ilgi çekici olabileceğini söyleyebiliriz. Habere konu olan şarkıyı aşağıdan dinleyebilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR