reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones’tan 7. sezon fotoğrafları paylaşıldı

Kısa bir süre önce yedinci sezon tanıtımıyla karşımıza çıkan Game of Thrones şimdi de yepyeni fotoğraflarla merakımızı körüklemeyi sürdürüyor.

Artık hepimiz oldukça iyi biliyoruz ki Game of Thrones giderek sona yaklaşıyor. Bu da hikayenin toparlanması gerektiği yani büyük olayların yaklaştığı anlamına geliyor. Dizinin başlangıcından beri dillerden düşmeyen kış sonunda tam anlamıyla geliyor. Tabii beraberinde Westeros’un beklemediği tehlikeleri de getiriyor. Bir yandan Daenerys Targaryen sonunda devasa ordusu ve ejderhalarını yanına alarak büyük savaş için Westeros’a ulaşıyor. Üstelik yanında Tyrion Lannister gibi zeki ve bilgili bir müttefikle… Jon Snow “asıl tehlikenin” farkında. Hem Winterfell hem de tüm Westeros, Ak Yürüyenler ile yüzleşmek zorunda. Sansa Stark ise Petyr Baelish ile farklı planlar içine girecek gibi görünüyor. Bu tehlikelerin hiçbirinden haberdar olmayan Cersei Lannister ise Demir Tahta kurulmuş, düşmanlarını bekliyor. Fotoğraflarda ona Jamie Lannister eşlik ediyor.

Normalden uzun bir süre beklemek zorunda kaldığımız yedinci sezon sadece yedi bölümden oluşacak. Final sezonu ise kapanışı altı bölümle gerçekleştirecek. Game of Thrones’un heyecan uyandıran yedinci sezonu 16 Temmuz‘dan itibaren ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümleri için paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişinde yer alan galeride bulabilirsiniz.