reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones’un 7. sezonu beklenmedik buluşmalara sahne olacak

Temmuz ayına girmemizle birlikte Game of Thrones‘un yedinci sezon bölümlerini izlememize oldukça kısa bir zaman kaldı. Bizler neler olacağını görmek için beklerken, heyecan uyandıran detaylar da gün yüzüne çıkıyor.

Advertisement

Entertainment Weekly her hafta “spoiler room” köşesinde çeşitli dizilere dair enteresan gelişmeleri paylaşıyor. Bu haftaki köşede Game of Thrones da yer alıyordu. Paylaşılan bilgilere göre yeni sezonun ilk bölümü oldukça enteresan bir karşılaşmaya sahne olacak. Haberde bayadır dizide yer alan ancak bunca zamandır hiç karşılaşmayan iki karakterin tanışacağı dile getiriliyor. Ancak bu karakterlere dair herhangi bir ipucu paylaşılmıyor. Bunun nedeni olarak da Game of Thrones ekibinin her şeyi gizli tutma konusunda oldukça başarılı olması gösteriliyor.

Bu haberin gün yüzüne çıkmasıyla birlikte Game of Thrones hayranları tahmin yürütme çalışmalarına başladı bile. Şüphesiz akla gelen ilk karakterler Jon Snow ve Daenerys Targaryen oluyor. Bunun yanında Cersei Lannister ile Euron Greyjoy ve Jon Snow ile Arya Stark gibi ihtimaller de öne çıkıyor. Elbette tüm bunlar sadece birer tahminden ibaret. Westeros’ta hangi karakterlerin sonunda aynı sahneyi paylaşacağını görebilmek için birkaç gün daha beklememiz gerekecek. Game of Thrones’un yeni bölümleri 16 Temmuz‘dan itibaren ekrana gelecek.