reklamı kapat

POPÜLER

“Game of Thrones’un yeni bölümü ejderha savaşını gölgede bırakacak” [Video]

12 Ağustos 2017

Game of Thrones‘un geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü pek çok hayranın 7 sezondur beklediği o ihtişamlı savaşın en azından küçük bir kısmını da olsa sunmuştu. Ancak görünen o ki yeni bölüm daha da iddialı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Game of Thrones’un yedinci sezon dördüncü bölümüne dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız detaylar izleme keyifinizi kaçırabilir.


Game of Thrones’un 7. sezon 4. bölümünü bir türlü geride bırakamıyoruz. Daenerys’in sadece tek bir ejderha ve açık arazide disiplinli askerlere toz yutturan Dothraki ordusuyla Lannister ordusunun hatrı sayılır bir kısmını saniyeler içinde yok etmesini izledik. Tam 7 sezondur Daenerys’in ejderhasına atlayıp yapmasını beklediğimiz sahne yani. Hal bölyle olunca dördüncü bölüm de Daenerys gibi şahlandı elbette. Yayın saatinden önce sızdırılmasına karşın izlenme rekoru kırarak sezonun en çok izlenen bölümü olan The Spoils of War 10,2 milyon kişiyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Ancak Vancouver’da eğitim görmüş görüntü yönetmeni Robert McLachlan pazar günü yayınlanacak bölümün ejderha savaşını da geride bırakacağını iddia ediyor.

Dördüncü ve beşinci bölüme ait gördüğümüz kesitlerde beşinci bölümün savaş sahnesinden çok daha iyi olduğunu düşündük.” diyen McLachlan, dördüncü bölümün her ne kadar tatmin edici olduğunu düşünse de görüntü yönetmeni bakış açısıyla tüm elementleri taşıdığını düşünmüyor. McLachlan hem The Spoils of War bölümünde hem de gelecek olan Eastwatch bölümünde sette bizzat çalışan isimlerden. İki Emmy adaylığı bulunan yönetmenin iddialı sözlerinin gerçekliğini pazartesi göreceğiz. Beşinci bölümün fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR