reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones’un yıldızından yeni sezona dair ilginç iddia

Game of Thrones‘un heyecan dolu bir sezonunu daha geride bıraktık. Yedinci sezon finalinde yaşananların hemen ardından sekizinci sezonda neler olacağını merak etmeye başladık. Dizide Jaime Lannister karakterine hayat veren Nikolaj Coster-Waldau ise enteresan açıklamasıyla bizleri daha da meraklandırıyor.

Hatırlayacağınız üzere sezon finalinde ak gezenler önemli engellerden biri olan Duvar‘ı aşmayı başardı. Bu sayede Gece Kralı ve ak gezenlerin Westeros işgali de başlamış oldu. Büyük savaş sekizinci sezonun en önemli olaylarından biri olacak. Sevilen karakterleri de ölüm kalım mücadelesi verirken göreceğiz. Nikolaj Coster-Waldau‘nun açıklamalarına bakılırsa Game of Thrones’un ana kahramanlarından bu mücadeleye yenik düşen isimler olacak. Öyle ki bu karakterlerden bazılarını ak gezen olarak bile görebiliriz!

Jaime Lannister karakterine hayat veren oyuncu Esquire‘ın kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuştu. Sekizinci sezona dair ihtimalleri şöyle özetledi: “Asıl korkum yaşayan ölülere dönüşmek. Bu çok kötü olurdu. Hikayenin ana kahramanlarından bazılarını ak gezen olarak göreceğiz. Sevilen karakterler masmavi gözlerle etrafta dolaşacak. Tek isteğim umarım o karakterlerden biri değilimdir. Ak gezene dönüşebilmek için makyaj sandalyesinde üç saat harcamak istemiyorum.”

Söz konusu ak gezenlerle mücadele olunca Jon Snow ve Daenerys Targaryen’in ön saflarda yer alacak. Ancak ak gezen saflarına katılacak ilk karakter kim olacak, merakla bekliyoruz.