reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Gelecek dört yeni Samsung ürünü hakkında yapılan yeni sızıntı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, birçok yeni ürün geliştiriyor. Burada mobil taraf için en az dört farklı ürün yolda. İşte bunlar hakkında yeni bir sızıntı var.

Sağlam sızıntı kaynaklarından Ishan Agarwal, kısa süre önce yolda olan birçok yeni Samsung modeli hakkında önemli bir sızıntı yaptı. Burada ilk olarak yeni Galaxy Buds kablosuz kulaklığın müjdesi veriliyor. SM-R175 kod adına sahip modelin, mavi, pembe, siyah ve beyaz renklerde geleceği aktarılıyor. Henüz nasıl görüneceği bilinmeyen kablosuz kulaklık, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olabilir deniyor. Agarwal’ın diğer sızıntısı ile Galaxy S11, Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite‘ın renk seçeneklerini karşımıza getiriyor. Söylendiği kadarıyla Galaxy S11 modeli mavi, gri ve siyah renklerde geliyor. Firmanın Galaxy S11e içinse mavi, gri ve pembe renkleri sunacağı aktarılıyor. Galaxy S10 Lite‘ı siyah, mavi ve beyaz renklerde pazara sunacak denilen Samsung, sızıntılara bakılırsa Galaxy Note 10 Lite‘ı kırmızı, gümüş ve siyah renklerde tanıtacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, 2020’ye çok sağlam hazırlanıyor

2019’da Galaxy A ve Galaxy M serisi yanında Galaxy S ile Galaxy Note serisinde birçok gelişmiş model sunan şirket, yeni yılda da bu ivmeyi kaybetmeden ürün gamını büyütecek gibi duruyor. Firmanın merak edilen yeni ürünlerinden Galaxy S10 Lite hakkındaki tüm detaylara buradan, Galaxy Note 10 Lite hakkındaki tüm detaylara ise buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı telefon modeli Mi Note 10