reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab Fold katlanabilir tablet
Samsung Galaxy Tab Fold katlanabilir tablet
Samsung Galaxy Tab Fold katlanabilir tablet
Samsung Galaxy Tab Fold katlanabilir tablet

Geliyor olabilir; işte Samsung Galaxy Tab Fold katlanabilir tablet [Galeri]

Samsung, katlanabilir telefon tarafının öncü ismi. Firma bu yeni dönemi tablet tarafına da getirebilir. İşte karşınızda olası adıyla Galaxy Tab Fold.

Advertisement

Samsung’a yönelik patentler bulmaya devam eden LetsGoDigital, bu sefer kendi verdikleri isimle “Galaxy Tab Fold” modelini karşımıza çıkarttı. Bu Samsung imzalı tasarımdaki cihaz temel olarak ortadan ikiye katlanan bir tablet modeli. Galaxy Fold’un daha büyüğü olarak düşünebileceğiniz bu katlanabilir tablet, tablet konforunu çok daha rahat taşınabilir hale getirebilir gibi görünüyor. Ön yüzünde hiçbir çentiğin ya da deliğin olmadığı model, bu açıdan normal bir ön kamera taşımıyor izlenimi oluşturuyor. Burada belki de motorlu pop-up kamera planlanıyor. Genel olarak ince sayılacak çerçevelere sahip katlanabilir tablet Galaxy Tab Fold’un, elbette henüz gerçek olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak LetsGoDigital’in hazırladığı yukarıda görebileceğiniz taslak tasarımlar, modelin gerçek olması halinde ses getirebileceğini gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 de çok yakında çıkacak

Galaxy Fold 2 için hatırlarsınız geçtiğimiz hafta resmi destek sayfası açılmıştı. Buradan çok yakında geleceği anlaşılan SM-F700F kod adına sahip model, yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıyı benimsiyor. Dışında ufak bir ekran taşıyacak model, gerçekten merak ediliyor. Galaxy Fold 2 temel olarak eski tip kapaklı yapıyı katlanabilir tek parça esnek ekran ile geleceğe taşımaya hazırlanıyor. Cihazın 2020’nin hemen başında tanıtılabileceği düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli