reklamı kapat

POPÜLER

Ghost in the Shell’in aksiyon dolu ilk beş dakikası gün yüzüne çıktı [Video]

Ghost in the Shell‘in vizyona girmesine kısa bir zaman kala geri sayım devam ediyor. Bu süreçte her geçen gün yeni bir video izleyicilerle paylaşılıyor. Şimdi son olarak filmin ilk beş dakikası seyircilerin beğenisine sunuldu.

Yönetmenliğini Rupert Sanders‘in üstlendiği filmin başrolünde ünlü oyuncu Scarlett Johansson yer alıyor. Ona Michael Pitt, Juliette Binoche, Pilou Asbæk, Rila Fukushima ve Takeshi Kitano gibi isimler eşlik ediyor. Ciddi bir trafik kazası geçiren kahramanımız ilerleyen teknoloji sayesinde farklı bir bedene aktarılıyor. Böylece yeni bir türün ilk örneği haline geliyor. Bu işlemden sonra kahramanımız dünyanın en tehlikeli suçlularının peşine düşen kusursuz bir askere dönüşüyor. Son görevi sırasında duyduklarıyla kimliğini ve geçmişini sorgulamaya başlıyor.

Paylaşılan giriş sahnesinde Major‘ı (Binbaşı) ilk kez hayati bir görev sırasında görüyoruz. Zihninin başka bir bedene aktarılması sayesinde elde ettiği yeni özellikler de bu sayede gün yüzüne çıkıyor. Kahramanımız bütün bir binayı taradıktan sonra tehlikeli noktayı tespit ediyor. Ekiplerin geç kalacağını anladığı anda da harekete geçiyor. Bu video sayesinde Major’ın görünmez olma özelliği bir kez daha gözler önüne serilmiş oluyor.

Türkiye’de Kabuktaki Hayalet ismiyle vizyona girecek olan filmi 31 Mart‘tan itibaren seyredebileceğiz. Ghost in the Shell‘in başlangıcını haberimizin başındaki videodan seyredebilirsiniz.