reklamı kapat

POPÜLER

Netflix He-Man

Gölgelerin gücü adına! Netflix cephesinden He-Man müjdesi

Netflix, She-Ra’dan sonra şimdi de He-Man‘i ekranlara döndürüyor. Ancak He-Man efsanesi She-Ra’ya kıyasla önemli bir farkla geliyor.

Netflix, gölgelerin gücü adına He-Man efsanesini yeniden ekranlara taşımaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz dönemlerde He-Man’in kız kardeşi She-Ra’nın “Princesses of Power” serisini yeniden çeken platform bu kez işleri biraz değiştiriyor. Çünkü He-Man’in animasyonu yeniden çekim olmayacak. Masters of the Universe: Revelation isimli yeni animasyon serisi orijinal animasyonun kaldığı yerden hikayeyi devam ettirmeye hazırlanıyor. 80’lerin popüler serisi, yeni animasyonla beraber kahramanımızın Skeletor ile son savaşına da imza atabilir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, He-Man için Kevin Smith ile çalışıyor

Serinin yaratıcısı ve baş yapımcılığını ise Kevin Smith üstleniyor. Müjdeli haberi Power Con’da açıklayan Smith yeni diziyle ilgili şu cümleleri kuruyor: “Mattel TV’ye ve Netflix’e sadece Grayskull’ın sırları için değil tüm evren konusunda bana güvendikleri için teşekkür ederim. Revelation’da klasik serinin bittiği noktadan başlayıp efsane bir hikaye anlatacağız. Bu hikaye He-Man ile Skeletor arasındaki son bir savaşı dahi resmedebilir. Bu çocukluğunuzdan bu yana görmek istediğiniz Masters of the Universe hikayesi olacak.

Seriyi Mattel Television üretirken animasyonları da PowerHouse üstleniyor. Referans olması açısından PowerHouse’un Netflix kütüphanesinin sevilen animasyonlarından Castlevania’nın arkasındaki stüdyo olduğunu da kaydedelim. Revelation’ın yayın tarihiyle ilgili ise ne yazık ki herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Duyurusu yeni yapılan projeyi izleyebilmek için bir süre bekleyeceğiz gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Netflix’in ağustos 2019 ajandası