reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Göz alıcı tasarımıyla “Xiaomi Mi Mix 3” için hazırlan konsept video [İzle]

Xiaomi‘nin günlerdir gündeme gelen yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi Mix 3, bugün harika bir konsept tasarımla karşımıza çıktı. İşte telefona en gerçekçi bakışı attıran video;

Öğrendiğimiz kadarıyla resmi olarak eylül ayında tanıtılacak Xiaomi Mi Mix 3, merakla bekleniyor. Çerçevesiz ve çentiksiz bir tasarım üzerine kurulması beklenen model, biliyorsunuz bu yapıyı gövdeye gizlenen sürgülü kamera sistemiyle elde ediyor. Hazırlanan konsept tasarım da bu yapıyı çok daha iyi şekilde karşımıza çıkartıyor. Ekrana entegre parmak izi sensörüyle tasarlanan model, gerçekten oldukça şık görünüyor. Arkasında Huawei P20 Pro gibi üç kamera bulunan telefon, siyah ve beyaz haliyle bizleri karşılıyor.

Geçtiğimiz gün duyduğumuz bilgiler doğruysa telefonun iki farklı versiyonu geliyor. Sağlam kaynağa göre bir versiyonda konseptte olduğu gibi gerçekten gövdeye gizlenen sürgülü kamera sistemi bulunacak. Diğer versiyonda ise ön kameranın ekrana entegre edileceği söyleniyor. Yani ön kamerayı çentik kullanmadan direkt olarak ekrana gömeceği iddia edilen firma, ilginç bir yapıya hazırlanıyor gibi duruyor. Bir “Ferrari Edition” isimli özel bir versiyonu da konuşulan telefon, şirketin bu yıl tanıttığı en önemli modellerden birisi olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3’ün fiyatına bakarsak

Geçtiğimiz gün öğrendiğimiz kadarıyla fiyatları şöyle olacak;

  • – 6GB RAM + 64GB: Standart versiyon için 510 dolar, Seramik versiyon için 510 dolar
  • – 6GB RAM + 128GB: Standart versiyon için 555 dolar, Seramik versiyon için 705 dolar
  • – 8GB RAM + 128GB: Standart versiyon için 600 dolar, Seramik versiyon için 750 dolar
  • – 8GB RAM + 256GB: Standart versiyon için 645 dolar, Seramik versiyon için 795 dolar

İlgili Video

Telefonun resmi tanıtım videosu