reklamı kapat

POPÜLER

GTA V

Grand Theft Auto 5’in PS5 versiyonunun çıkış tarihi belli oldu

Rockstar Games, GTA 5’in PlayStation 5 ve Xbox One X/S versiyonunun çıkış tarihini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Grand Theft Auto 5, 11 Kasım‘da yeni nesil konsollar için indirmeye sunulacak.

Rockstar Games oyunun çıkış tarihini paylaşsa da oyunda yapılan yenilikleri henüz paylaşmadı. Grafiksel açıdan iyileştirme beklediğimiz yapımı LOG ekibi olarak biz de merakla bekliyoruz. Geliştirici, PS4 oyuncularına oyunun PS5 çıkışına kadar her ayın başında 1 milyon dolarlık sanal GTAO para birimi veriyor.

Seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunuyor: Michael De Santa, Trevor Philips ve Franklin Clinton. Oyundaki üç karakterden her birinin farklı alanlarda farklı yetenekleri ve güçleri bulunuyor. Oyuncular karakterler arasında geçiş yapabilme imkanına sahip. Karakterler arasında geçiş yapılırken oyuncunun kullandığı karakterden Google Haritalar benzeri bir haritaya doğru uzaklaşıp diğer karaktere yakınlaştırma yaparak geçiş yapılıyor. Oyunun detaylı incelemesine buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Grand Theft Auto 5 haricinde GTA 6 da yolda

Red Dead Redemption 2 ile grafik performansında çıtayı yükselten Rockstar Games’in Grand Theft Auto 6’da da sınırları zorlayacağını söylemek mümkün. Uzun zamandır sessizliğini koruyan Rockstar Games’ten yeni GTA oyunuyla ilgili bir açıklamada gelmiş değil. Oyunun geliştiricisi yeni GTA oyunuyla ilgili herhangi bir video da paylaşmadı. Şirketin önümüzdeki yıl oyunla ilgili bir video paylaşıp oyunu da 2023 yılında satışa sunması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin