reklamı kapat

POPÜLER

LangBox

Hafta sonu ne indirsek: LangBox

Türk geliştiricisinden İngilizce öğrenmeyi kolaylaştıran uygulama

İngilizce öğrenmekte zorluk yaşıyorsanız bugün paylaşacağımız haber ilginizi çekebilir. Alper Şenyurt isimli Türk gelişticisinin imzasını taşıyan İngilizce öğrenmeyi kolaylaştırıyor.

Kelimeleri kolay ve kalıcı bir şelilde ezberlemeye yardımcı olan uygulama aralıklı tekrarlama sistemi ve öğrenilen her bilgi için alıştırma yapabilme imkanı sunuyor. Her gün güncellenen farklı kategorilerdeki ve seviyelerdeki kelime gruplarından kullanıcılar alıştırmalar yapabiliyor. Kullanıcıların öğrenmek istedikleri kelimeleri seçebileceği uygulama bu şekilde seviye belirleyip kullanıcıların kendi çalışma gruplarını oluşturmasına imkan tanıyor. Alıştırmaların oluşturulan çalışma gruplarından yapılabileceği uygulama öğrenmek istediğiniz herhangi bir kelimeyi aramayı ve o kelimeyle ilgili bilgilere ulaşmayı mümkün hale getiriyor. Kelimelerle ilgili aşağıdaki bilgileri edinebilirsiniz;

– Türkçe anlamını
– İngilizce açıklamasını
– İngilizce okunuşunu görebilme
– İngilizce okunuşunu dinleyebilme
– Örnek cümle içinde kullanımları
– Örnek cümlelerrin okunuşunu dinleyebilme
– Kelimenin diğer türlerini görebilme (Adjective, Verb, Adverb, Noun)
– Eş anlamlı ve zıt anlamları görebilme

Bu uygulamada sınırsız alıştırma, sınırsız grup oluşturma ve çevrim dışı moda erişim sağlayan özellikler için LangBox’un premium servisini kullanmanız gerekiyor. Kullanıcılar aşağıdaki üç çeşit üyelik seçeneğinden birini tercih edebiliyor;

Bir ayda bir yenilenen üyelik 13,99 TL (veya yerel para birimi cinsinden karşılığı) tutarındadır ve iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.
Altı ayda bir yenilen üyelik 50,99 TL (veya yerel para birimi cinsinden karşılığı) tutarındadır ve iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.
Bir yılda bir yenilene üyelik 70,99 TL (veya yerel para birimi cinsinden karşılığı) tutarındadır ve iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.