reklamı kapat

POPÜLER

Hafta sonu ne izlesek: This Is Us

İlk sezonuyla izleyicilerin büyük beğenisini toplayan This Is Us ekranlara geri döndü. İkinci sezon daha yeni başlamışken diziyi hafta sonu ne izlesek köşemize konuk ediyoruz.

Amerika’da NBC kanalında ekrana gelen bu duygusal yapım Dan Fogelman tarafından yaratıldı. Başrolleri ise Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz ve Justin Hartley paylaşıyor. Susan Kelechi Watson ve Chris Sullivan ise yan rollerde öne çıkmayı başarıyor.

Bir Aile Hikayesi

Daha ilk tanıtımıyla büyük heyecan uyandırmayı başaran This Is Us temelde bir aile hikayesi. Farklı bir anlatım tarzı olan dizi Pearson ailesinin iki jenerasyonunu ele alıyor. Hepsi farklı karakterlere sahip olan kahramanlarımız istediklerini elde etmek için zorlu mücadelelere giriyor. Kate yüksek kilosundan kurtulmak ve daha rahat bir yaşam sürmek istiyor. Fakat zarar gören psikolojisi ve iradesine hakim olamayışı problem çıkartıyor. Üstelik bu süreçte hayatını değiştiren bir adamla tanışıyor. Kevin ünlü bir dizide başrol oyuncusu olarak yer alıyor. İşsiz kalmamak adına devam ettiği bu iş ona çile gibi gelmeye başlayınca ani bir ayrılık kararı alıyor. Oyunculuk kariyerini zorlu bir yolda sürdürmeye çalışıyor. Randall ise ömrü boyunca merak ettiği bir sorunun yanıtını buluyor. Öz babasını bularak kendisini neden terk ettiğini anlamaya çalışıyor. Bir yandan da gerçek babası ve kendi ailesini kaynaştırmaya çalışıyor.

This Is Us’ın ikinci sezon bölümleri Amerika’da salı akşamları ekrana geliyor. Dizinin birinci sezon tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO