reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Huami akıllı saat
Xiaomi Huami akıllı saat

Apple Watch Series 4

Hayır Apple Watch değil! Xiaomi destekli Huami’den ilginç akıllı saat

Xiaomi destekli Huami, bir akıllı saat daha tanıtmaya hazırlanıyor. Çok tanıdık bir tasarımı bulunan saat, teknik olarak da dikkat çekecek gibi görünüyor.

En son detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Amazfit GTR ile karşımıza çıkan Huami, şimdi yeni bir model daha geliştiriyor. Kısa süre önce yukarıda görebileceğiniz ilk görseli ortaya çıkan saat, direkt olarak Apple Watch‘ı akıllara getiren bir tasarıma sahip. Şimdilik pembe renk seçeneğiyle karşımıza çıkan saat, özellikle ekranıyla fark yaratmaya hazırlanıyor deniyor. Söylendiği katarıyla saatin yüksek ihtimalle OLED ekranı 341 PPI değeriyle 326 PPI’lık Apple Watch Series 4’ün ekranını geride bırakıyor. Bu açıdan piksellerin sayılmadığı çok net ve keskin bir ekrana sahip olacak akıllı saat hakkında başka hiçbir bilgimiz bulunmuyor. Çerçevelerinin ince olduğu tahmin edilen modelin, ana ekranı için hazırlanan arayüz aracılığıyla Series 4 gibi birçok kalemde hızlıca bilgi sahibi olunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huami, bu akıllı saat ile ciddi satış rakamlarına ulaşabilir

Çünkü bu modelin Watch Series 4’ten çok daha ucuz olması bekleniyor. Series 4 gibi EKG özelliği sunması beklenmeyen saatin, yakın zamanda resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Biliyorsunuz Amazfit serisi saat modellerine Türkiye’de de ulaşılabiliyor. Bu açıdan bu modelin de ilerleyen süreçte Türkiye’de resmi olarak satılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Samsung’un yeni akıllı saati