reklamı kapat

POPÜLER

otomatik otomobil şemsiyesi
otomatik otomobil şemsiyesi
otomatik otomobil şemsiyesi
otomatik otomobil şemsiyesi

Her araç sahibinin dikkatini çekecek “otomatik otomobil şemsiyesi” [Video]

Kimse yeni yıkattığı otomobilin kirlenmesini ya da güneşin altında kalmasını istemiyor. Saydıklarımızın önüne geçmek için üretilmiş otomobil brandaları bulunuyor ancak biliyorsunuz bunlar çok kullanışlı olmuyor. Ayrıca bazı brandaların aracın gövdesine zarar verdiği de biliniyor. İşte tüm bunları unutturan otomatik otomobil şemsiyesi, gerçekten ilginç duruyor.

Lanmodo tarafından geliştirilen bu otomatik otomobil şemsiyesi, gerçekten normal bir şemsiye gibi görünüyor. Kapalı haliyle bagajda taşınabilen ürün, açıldığı zaman hemen hemen bütün arabaları (Farklı boyutlar var) koruma altına alabiliyor. Aracın üzerine vakum ile takılan ürün, kablosuz kumandası ile saniyeler içerisinde açılabiliyor. Tek şarjla 45 gün boyunca kullanılabilen şemsiye, aracınızı hem yağmur hem kar hem de düşebilecek saksı / kiremit / oyuncak gibi objelere karşı koruyabiliyor. Fiberglas malzemeden üretildiği için çok sağlam olan ürün, 30 saniyede kurulabiliyor. Kurulum sonrası şemsiyeyi açmak ise söylendiği kadarıyla sadece 8 saniye sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Otomatik otomobil şemsiyesi çok gördüğümüz bir koruma yöntemi değil

Bu güzel ürünün tek olumsuz yanı ise fiyatı. 300 dolar satış fiyatı bulunan ürün, buna karşın bir imkanı daha kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca bir bacak ünitesi ile şemsiye normal bir kamp alanında da kullanılabiliyor. Bu da onu çok amaçlı bir ürün haline getiriyor. Ürünün resmi satış sayfası ise burada yer alıyor.

Video