reklamı kapat

POPÜLER

Evo GoCam

Her yüzeye tutturulabilen, telefon kılıfına gizli kamera [Video]

Selfie çekimlerinde özellikle birden fazla kişi bulunuyorsa fotoğrafı çeken kişi için işler zorlaşabiliyor. Ya da tekil çekimlerde kadrajın etkileyiciliği kolunuzun uzunluğuyla sınırlı kalabiliyor. Evo GoCam bu sorunu çözmeye hazırlanıyor.

Selfie çekimlerin en büyük problemlerinden biri kadrajı ayarlamak. Selfie çubuklarının popülerliğiyle bu alanda her ne kadar biraz sorun çözülmüş olsa da kadraja giren çubuk da hoş bir görüntü oluşturmuyor. Evo GoCam ise hem kadraj ayarlamayı çözüyor hem de dilediğiniz gibi poz verme imkanı tanıyor. Wi-Fi ile telefona bağlanan cihaz beraberinde bir akıllı telefon kılıfı getiriyor. Böylelikle telefonunuzla beraber kamerayı da her yerde taşımak mümkün oluyor. Kılıfın gövdesinden kayarak çıkarılan hayli ince gövdeli kamera her yüzeye tutturulabiliyor. Kameranın arka gövdesinde kullanılan malzeme yüzey ayırt etmeksizin kamerayı o alana yerleştirmeyi sağlıyor. Böylelikle kadrajı dilediğiniz gibi ayarlayabilir, istediğiniz kareleri yakalayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bağlantılı çalışma

Birden fazla kamerayı birbirine bağlayabileceğiniz cihaz 5 MP çözünürlüklü fotoğraflar, 1080p videolar kaydediyor. Aynı zamanda kamera ile HD çözünürlükte canlı yayınlar da gerçekleştirilebiliyor. Kullanım alanlarını geliştirebileceğiniz Evo’yu bebek monitörü ya da ev güvenliği için kullanabilir, otomobilinizin tamponuna monte ederek park yardımcısı olmasını dahi sağlayabilirsiniz.

Kılıfı hayli kalın olmasına karşın kablosuz şarjı destekleyen kamera Indiegogo’da hedeflediği bağışı ise yakalamış durumda. Kameranın Indiegogo fiyatı 89 dolardan başlıyor. Ürünün Indiegogo sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.