reklamı kapat

POPÜLER

Track1
Track1
Track1

Her zorlu şarta hazır “tank” gibi elektrikli kaykay: Track1 [Video]

Piyasada birçok elektrikli kaykay bulunuyor. Indieogogo platformunda destek aramaya başlayan Track1 ise gövde tasarımıyla farklılaşmayı başarıyor.

Her türlü zorlu şartta gidebilmesi için tasarlanan Track1, temel olarak gelişmiş bir elektrikli kaykay. Üzerine takılabilen gidon ile “scooter” formunda da kullanılabilen araç, önde iki adet büyük tekerlek taşırken, esas dikkat çeken kısım arkada yer alıyor. Tank paletini andıran arka bölümüyle büyük bir tutunma yüzeyi elde eden kaykay, bu sayede kar ya da çamurda yoluna devam edebiliyor. Gücünü 5 beygir gücündeki elektrik motorundan alan araç, söylendiği kadarıyla saatte 32 km hıza çıkabiliyor. Tam dolu batarya ile yaklaşık 20 km yol yapabilen ürün, 3 saat içerisinde tamamen şarj edilebiliyor. Flux Design Co tarafından geliştirilen sınır tanımaz kaykay, vücut ağırlığının verilmesiyle hareket ettirebiliyor. Kişileri karbon fiber ve kevlardan üretilmiş yüzeyde taşıyan ulaşım aracı, kolay kolay zarar görebilecek gibi durmuyor.

Track1 ile istediğiniz her yere gidebilirsiniz

Kumsaldan toprak araziye kadar birçok farklı noktada kullanılabilen elektrikli kaykay, Indieogogo üzerinde 110 bin dolar toplamayı hedefliyor. Henüz yolun başında olan ürün, yapılacak en az 2.500 dolar bağış ile 2018 Kasım ayında gün yüzüne çıkacak. Önününde henüz uzun bir yol bulunan cihazın tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Böyle bir kaykayınız olsun ister miydiniz?

Video