reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things ve X-Men’i buluşturan hayranlık uyandıran çalışma

Kısa sürede Netflix’in en başarılı işlerinden birine dönüşen Stranger Things ikinci sezonuyla konuşulmaya devam ediyor. Hazırlanan son hayran çalışması ise bu başarılı yapımla X-Men‘in dünyasını bir araya getiriyor. Ortaya hayranların hayallerini süsleyecek türden bir sonuç çıkıyor.

Pek çok doğa üstü olayın yaşandığı Stranger Things’in sevilen karakterleri süper kahraman olsa nasıl olurdu diye hiç düşünmüş müydünüz? Avustralyalı bir sanatçı olan bosslogic düşünmüş olmalı ki enteresan bir çalışmaya imza attı.

İki dünya bir araya geliyor

Aslına bakarsanız bosslogic şimdiye kadar internet üzerinden paylaştığı pek çok çalışmasıyla adını duyurmayı başarmıştı. Fakat Stranger Things’e el atması ününü başka bir seviyeye taşıyacak gibi görünüyor. Başarılı isim alışılmışın dışında bir tercih yapıyor ve Stranger Things oyuncularını X-Men ekibinin üyeleri olarak hayal ediyor. Millie Bobby Brown karşımıza Jean Grey olarak çıkıyor. Finn Wolfhard ise liderliğini kanıtlamış Cyclops karakterine bürünüyor. Ekibin geri kalanı ise şöyle Gaten Matarazzo (Beast), Noah Schnapp (Iceman), Caleb McLaughlin (Bishop), Joe Keery (Gambit) ve Natalia Dyer (Rogue) şeklinde sıralanıyor.

Hayranlık uyandıran bu fikrin arkasındaki bosslogic’i Instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz. Sevilen karakterlerin X-Men ekibi üyeleri olarak nasıl göründüğünü ise haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.