reklamı kapat

POPÜLER

Vivo NEX Dual Screen

Heyecan verici bir model yolda; Vivo NEX Dual Screen için hazır olun

Resmi olarak lanse edilmesi beklenen modellerden Vivo NEX 2, farklı bir isim altında karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Vivo NEX Dual Screen için hazır olun!

Bazı YouTuber’ların elinde olan ancak halen tam olarak ortaya çıkmayan Vivo NEX 2, gelen son bilgilere göre resmen Vivo NEX Dual Screen şeklinde isimlendirilecek. Bunun arkasında ise modelde gerçekten iki adet ekranın yer alması bulunuyor. Çiftli ekran yapısıyla Nubia X‘in karşısına çıkacak model, arka ekran nedeniyle bir ön kamera taşımıyor. Ön kamerası olmadığı için bir çentiği ya da ekran deliği olmayan telefon, inanılmaz ince çerçeveler ile geliyor deniyor. Arkasında üçlü bir kamera sistemi bulunan telefon, burada ışıklı bir görsel detay da taşıyor. Vivo NEX Dual Screen modelinin ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu da arkada ekran olduğu ve ön yüzde ise çerçeve olmadığı için gayet mantıklı görünüyor. 11 Aralık tarihinde tanıtılması beklenen telefon, son dönemde gördüğümüz en ilginç modellerden olacak izlenimi yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo NEX Dual Screen hangi detaylara sahip?

Gücünü Snapdragon 845 işlemciden ve üst seviyede 10 GB RAM‘den alacağı söylenen ancak Snapdragon 855 (8150) ile geleceği tahmin edilen telefon, arka kamerasında TOF sensörüne de sahip olacak deniyor. Bu TOF (Time-Of-Flight) sensörü kızılötesi ışığın objeye ulaşması ile yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Ufak boyutlu kamera DJI Osmo Pocket