reklamı kapat

POPÜLER

Hi-Fi müzik deneyimi sunan Tidal’ı ücretsiz denemek isteyenlere müjde

Jay-Z’nin Hi-Fi müzik deneyimi sunan uygulaması Tidal‘dan müzikseverlere müjde. Uygulama ücretsiz deneyim sunuyor.

Spotify ve Apple Music kadar başarılı olmasa da Tidal, yüksek kalitede müzik dinlemek isteyen kitleye hitap eden ücretli bir çevrim içi müzik servisi olarak öne çıkıyor. Diğer müzik servislerinden sadece müzik kalitesiyle değil yüksek fiyatıyla da ayrılıyor. Çevrim içi müzik servisinin standart premium paketi aylık 15,99 TL (App Store) ile ücretlendirilirken, Hi-Fi paketiyle yüksek kalitede müzik dinlemek için 34,99 TL (App Store) ödemeniz gerekiyor. İlk kez kaydolanların 30 gün boyunca deneyebileceği müzik servisi şimdi Noel döneminde tüm kullanıcılar için yeni deneme sürümünü çıkardı.

Hi-Fi müzik deneyimi

5 Ocak 2018‘e kadar daha önce üyesi olun ya da olmayın Tidal herkese ücretsiz deneme sürümü hediye ediyor. Bu denemenin içine Hi-Fi müzik deneyimi de dahil. Ayrıca müzik servisi bu deneme sürümü boyunca her gün yeni bir özel içerik sunacağını belirtiyor. İçeriklere röportajlar, müzik videoları ve belgeseller de dahil.

Apple Music ve Spotify gibi iki güçlü rakibin karşısında ayakta kalmakta hayli zorlanan müzik servisi, bu kampanyayla kullanıcıların bir kez daha servisin sunduğu ayrıcalıklı müzik deneyimini test etmesini istiyor. Kullanıcıları ikna etmeye yeter mi, orası tartışılır. Müzik servisi hem iOS hem de Android desteği sunuyor. Tidal’ın arayüzünü haberin devamındaki videoda görüntüleyebilirsiniz.

Video