reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli şimdi de gösteri dünyasına taşınıyor

Hızlı ve Öfkeli serisi aksiyon ve macerayı harmanlayış şekliyle beyaz perdede büyük ilgi görmeye devam ediyor. Fizik kurallarına karşı koymasıyla meşhur olan bu seri şimdi de bir gösteri formunda karşımıza çıkacak.

Orijinal ismi Fast and Furious olan seri şimdiye kadar toplamda yedi filmle izleyicilerle buluştu. The Fate of the Furious da bahar aylarında sinemadaki yerini alacak. Eğer işler arzu edilen şekilde ilerlerse iki devam filminin daha gelmesi planlanıyor. Ancak tüm bunlar Hızlı ve Öfkeli için yeterli olmamış gibi görünüyor. Seri başarısını şimdi de gösteri dünyasına taşımaya hazırlanıyor.

Filmleri sevenlerin ilgisini çeken gösterinin ismi Fast and Furious Live olarak açıklandı. Top Gear Live ekibi tarafından organize edilen gösteri dünyanın dört bir yanını dolaşmayı amaçlıyor. Planlara bakılırsa ilk gösteri Ocak 2018‘de gerçekleşecek. Hızlı ve Öfkeli filmlerinde görüp hayretle izlediğimiz o numaraları canlı olarak seyircilerle buluşturacak. Şimdiye kadar yapılan açıklamalara bakılırsa gösteride serinin en beğenilen arabaları yer alacak. Numaraların canlı olarak gerçekleştirilebilmesi için en gelişmiş teknolojiler kullanılacak. Tüm bu bilgilere rağmen şimdilik gösterilerin hangi şehirlerde ne zaman yapılacağı henüz belli değil.

Unutmadan Fast and Furious Live büyük merak uyandırırken, serinin sekizinci filmi olan The Fate of the Furious, 14 Nisan 2017‘de vizyona girecek.

YORUMLAR