reklamı kapat

POPÜLER

Honda çocuk otomobili

Honda Shogo; herkesin yüzünü güldüren çocuk otomobili yola çıktı

Children’s Health of Orange County (Çocuk Hastanesi) için geliştirilen Honda Shogo, tedavi sürecinin biraz da olsa keyifli atlatabilmesinde rol oynayacak.

Otomobil dünyasında uzun yıllardır devam eden rekabet, kullanıcı tarafında farklı deneyimlerin kapısını aralıyor. Rekabetin getirdiği bu kazancın ticari tarafı kadar sosyal sorumluluk tarafı da yüzümüzü güldüren projelerin hayata geçmesine yardımcı konumda. 2017 yılında Rolls-Royce tarafından St. Richard‘s Hastanesi’nin cerrahi müdahale bölümünde kullanılmak üzere çocuklar için geliştirilen oyuncak modelinin artık yeni bir tatlı rakibi var. Honda cephesinden Children’s Health of Orange County (Çocuk Hastanesi) için geliştirilen Shogo, yeni kullanıcılarıyla bir araya geldi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda Shogo hastane ekibiyle koordineli şekilde geliştiriliyor

Elektrikli altyapıdan güç alan Honda Shogo, 8 km/s hıza kadar çıkabilen bir çocuk aracı. Yetişkinler tarafından hız sınırlandırılmasının da yapılabildiği model, 1,6 km/s sürekli hızda da yol kat edebiliyor. Arka bölümüne serum gibi anlık tedavi ünitelerinin konumlandırabildiği özel bir bölümün konumlandırıldığı model, tedavi sürecinin çocuklar için biraz daha keyifli atlatabilmesinde önemli rol oynayacak. Geliştirme sürecinde bizzat hastane personelinin taleplerinin dikkate alınmasıyla da dikkat çeken Shogo gibi projeleri önümüzdeki süreçte diğer markalardan da görmeyi bekliyoruz.